سفارش تبلیغ
صبا ویژن


هر بختیارى را بخت برگشتنى است ، و آنچه برگشت پندارى نبوده و نیست . [نهج البلاغه]

به نام خدا

با سلام خدمت دوستان عزیز

 مولای متقیان امام علی (ع) در باب انتقاد فرمودند: " کسی که انتقاد پذیر نباشد،ایمان ندارد" و پیرو این سخن امام علی (ع) حرف هایم را اینطور ارائه میدم :

در خرداد ماه سال ?? مردی از جبهه اصولگرایان که به گفته شما دوستداران دکتر احمدی نژاد از تبار کاوه آهنگر است با شعار عدالت محوری و مبارزه با ظلم و فساد و... پا به عرصه میدان رقابت انتخابات گذاشتند و در مصاف با دیگر رقبا،با به دور دوم کشیده شدن انتخابات در سوم تیر سال ?? ایشان به عنوان ریاست جمهوری اسلامی ایران برگزیده شدند.

مردم عزتمند و سرافراز ایران در دوره قبل شاهد حضور چهره ای جدید در عرصه انتخابات شدند و با شعار ها و صحبت هایی که آقای احمدی نژاد در سفرها و برنامه تلویزیونی قبل از انتخابات کرده بودند توانستند در مصاف با بزرگ مردی چون آیت الله هاشمی رفسنجانی در عرصه انتخابات پیروز شوند تا ایران اسلامی یکبار دیگر شاهد حضور شخصی دیگر بر مسند ریاست جمهوری باشد.

در ? سال اخیر ما شاهد بهره مندی از فناوری هسته ای شدیم که من به نوبه خودم به این افتخار می بالم و خدا رو شاکرم که ما بالاخره توانستیم به انرژی هسته ای دست پیدا کنیم.
اما خوبی ها به جایش ولی دروغ خودی و تحقیر غرب و اعراب به ما تا چه حد؟؟
مهمترین درد من و تحقیری که به هویت ایرانی شده  اینه که چرا خلیج فارسی که برای ایرانه و قرن هاست که جزیی از برگهای حک شده در دل تاریخ است به عنوان خلیج عربی در اعراب خوانده می شود و رئیس جمهوری ایران اسلامی با وقاهت تمام در اجلاس سران کشورهای حاشیه خلیج فارس در زیر پرچم " الخلیج العربی" می نشیند و در ضیافت شام امیر کویت شرکت میکند؟
بحث جالبی است که ایشان این قضیه را منکر شده و ابراز میکنند که بروید ببینید معنی الخلیج العربی چیست.
 به نظر شما معنی کلمه الخلیج العربی چی میتونه باشه؟؟

این یک نمونه از بحث های چهار سال اخیر بود و در پست های بعدی به نمونه های دیگر  میپردازم.

یا علی


کلمات کلیدی:

نوشته شده توسط علیرضا صادقی 88/4/14:: 10:37 عصر     |     () نظر

درباره

علیرضا صادقی
بسم الله الرحمن الرحیم وبلاگ راهیان وصال متعلق به هیچ گروه،هیئت و ....نیست و فقط و فقط برای ترویج فرهنگ مهدویت،شهدا و همه کسانی که در این راه تلاش میکنند راه اندازی شده ما امید داریم که مردم ما قابلیت درک این ارزشها را دارند و نیک اندیشی ما این است که به این مردم اعتماد کامل داریم زیرا این مملکت هر چه دارد از این مردم پاک و ساده و بی ریای ایرانی دارد و هدفشان حفظ غیرت ایرانی و زندخ نگه داشتن یاد و خاطرات شهداست و ما هم برای ارج نهادن به حقوق این یاران همیشه در صحنه تمام تلاش خود را میکنیم . . . با تشکر . . علیرضا (مدیر سایت) . . . یا علی
صفحه‌های دیگر
لینک‌های روزانه
پیوندها
لیست یادداشت‌ها
آرشیو یادداشت‌ها
آهنگ وبلاگ